جمعه
10 مرداد 1393
4 شوال 1435
1 اوت 2014
    نرم افزارهای رایگان فارسی
موتور جستجو ي قطره
تعيين رتبه وب سايت
پارس قرآن
سايت غدير
Skip Navigation Links.
بيشتر مردم علائم سرطان دستگاه گوارش را ناديده مي گيرند
بر اساس مطالعات جديد پزشكان مشخص شده است كه بسياري از مردم , علائم سرطان روده بزرگ را ناديده مي گيرند و حتي مراجعه به پزشك را تا هفته ها به تاخير مي اندازند.
به گزارش پايگاه خبري نيوز وايز در اينترنت , محققان مركز مشاوره اي استراليا مي گويند , بسياري از مردم به اين علائم بي توجهند و اين بي توجهي خطرات ناشي از اين بيماري را تشديد مي كند و اين در حالي است كه تشخيص و درمان به موقع اين سرطان , نقش عمده اي در بهبود بيمار دارد برخي علائم اين بيماري مهلك عبارتند از خونريزي گوارشي , تغييرات اجابت مزاج , كم خوني , كاهش وزن و احساس ناراحتي در شكم .
محققان مي گويند , افراد تحصيل كرده بيشتر از ديگران به اين علائم اهميت مي دهند.
دكتر كوكبرن و همكارانش از مركز مشاوره اي ساوت ويلز در استراليا با بررسي هزار و 332 نفر به اين نتايج دست يافتند و دستاوردهاي اين مطالعه را در نشريه رفتار سلامت آمريكا منتشر كرده اند.
روزنامه جمهوري اسلامي 05/05/1382  افزودن به يادداشتها


نظر شما در مورد اين مطلب
  نام :
ايميل :
وب سايت:
  

موارد بازديد شده توسط شما:
تصویر روز
حسين آقاسي - موسي بن جعفر(سم خوردن-تشييع)
 Search Engine Optimization
Clicky Web Analytics
مردم در دنيا دو دسته اند: يك دسته در دنيا تا آنجا براي دنيا زحمت ميكشند كه دنيا آنان را از آخرت باز ميدارد. ميترسد وارثانش فقير گردند و از تنگدستي خويش ايمن است. چنين شخصي عمر خويش را براي سود ديگران به پايان مي رساند. و دسته اي ديگر در دنيا براي آخرت زحمت مي كشند و سود دنيا را بدون رنج مي برند و از حظ دنيا و آخرت بهره مند مي گردند و هر دو دنيا را مالك شده اند و در نزد خدا آبرومند گرديده اند، و در نتيجه هر حاجتي از خدا بخواهند خدا برمي آورد
حضرت علي(ع)